Kancelaria Adwokacka, adw. Luizy Müller

Kancelaria Adwokacka adwokat Luizy Müller powstała, jako dzieło wieloletniej pracy i zdobywania doświadczenia – najpierw w zawodzie prawnika we Wrocławiu, a następnie aplikanta adwokackiego oraz jako urzeczywistnienie wieloletnich marzeń.

 

Kancelaria świadczy pomoc prawną w rozwiązywaniu zagadnień i problemów klientów indywidualnych a także przedsiębiorców (potocznie tzw. obsługa prawna firm). Kontynuując tradycje polskiej Adwokatury, której adw. Luiza Müller jest członkiem, kancelaria związana jest zasadami Etyki adwokackiej, przepisami prawa i troską o człowieka.

 

To właśnie w trosce o dobro klienta Kancelaria dostosowuje zakres i rodzaj udzielanej pomocy prawnej do indywidualnych potrzeb każdego klienta. W swojej praktyce zawodowej adwokat Luiza Müller świadczy wszechstronną pomoc prawną klientom indywidualnym, w tym także udziela porad prawnych (we Wrocławiu oraz na odległość, za pośrednictwem internetu - tzw. ePorady) i świadczy pomoc w sprawach sądowych."Stan to jest wolny, powołanie szlachetne, wiadomość praw i miłość sprawiedliwości jest fundamentem stanu adwokatów." „Adwokat Polski za Cnotą” autor nieznany,Warszawa 1791 r.